Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Satılık > SIFIR 4 TB 2.5" Seagate Hard Disk - Dolu Olarak !

Durumu:
    Founder of SadeceBluRay
    Site Yöneticisi

Konular: 1067

Satılık > SIFIR 4 TB 2.5" Seagate Hard Disk - Dolu Olarak !

4 TB 2.5" Seagate Expansion Hard Disk Dolu olarak satılıktır. Ürün Amazon Almanya'dan satın alınmıştır. Garanti ile ilgili durumlarda kendim bizzat yardımcı olurum, sıkıntı değil.

Hard Diski şu anda sadece Dolu Olarak satmayı düşünüyorum. Dolum olarak Listemden seçebilirsiniz Blu-ray Disc filmleri yada kendi özel isteğiniz varsa o şekildede dolum yapılabilir. 4K, Mkv vb. gibi.

Kendi Arşivimden Seçim Yapmanız için Liste: http://www.sadecebluray.com/sadecebluray-liste.zip

Fiyat: Hard Disk+Dolum = 1.000 TL ( Pazarlık Payı Yok, Kargo Ücretsiz )

Satın Almak için Bana Özel Mesaj Gönderebilirsiniz: SadeceBluRay adlı Yöneticiye Özel Mesaj Göndermek İçin TIKLAYINIZ!

Kredi Kartı ile Sahibinden sitesi üzerinden ilan açılabilir. %9 Komisyon uygulanır.

Tüm Soru ve İsteklerinizi Özel Mesaj ile iletirseniz daha hızlı şekilde yardımcı olabilirim.

Özel Mesaj Göndermek için BURAYA tıklayınız

Durumu:
    Üye
    Kayıtlı Üye

Konular: 2

Cevap: Satılık > SIFIR 4 TB 2.5" Seagate Hard Disk - Dolu Olarak !

Alıntı SadeceBluRay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4 TB 2.5" Seagate Expansion Hard Disk Dolu olarak satılıktır. Ürün Amazon Almanya'dan satın alınmıştır. Garanti ile ilgili durumlarda kendim bizzat yardımcı olurum, sıkıntı değil.

Hard Diski şu anda sadece Dolu Olarak satmayı düşünüyorum. Dolum olarak Listemden seçebilirsiniz Blu-ray Disc filmleri yada kendi özel isteğiniz varsa o şekildede dolum yapılabilir. 4K, Mkv vb. gibi.

Kendi Arşivimden Seçim Yapmanız için Liste: http://www.sadecebluray.com/sadecebluray-liste.zip

Fiyat: Hard Disk+Dolum = 1.000 TL ( Pazarlık Payı Yok, Kargo Ücretsiz )

Satın Almak için Bana Özel Mesaj Gönderebilirsiniz: SadeceBluRay adlı Yöneticiye Özel Mesaj Göndermek İçin TIKLAYINIZ!

Kredi Kartı ile Sahibinden sitesi üzerinden ilan açılabilir. %9 Komisyon uygulanır.

kolay gelsın pm attım ama cevap vermedınız ?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks